Barntoalett Ifö Sign 6820
Rek. pris 7 663 kr
5 244 kr
Se priset!
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
gummimanschettGummimanschett Purus 110/90 för Plaströr
61 krdoseringslösningWC-sticks Domestos Fresh Ocean 5-pack
59 kr/frpmontagepaketInstallationspaket Danalim till Montering av WC-stol
249 kr
Sign 6820
5 244 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Barntoalett med 30 cm sitthöjd. Den är lika söt som den är praktisk och lär tidigt barnen att själva gå på toaletten. Spolar 2 eller 4 liter.
Varumärke
IföBeskrivning
Barntoalett med 30 cm sitthöjd. Den är lika söt som den är praktisk och lär tidigt barnen att själva gå på toaletten. Spolar 2 eller 4 liter.
Toaletten har Fresh WC som standard, vilket ger doft och underlättar rengöring genom en doseringstablett som stoppas i via spolknappen. WC-stolen är behandlad med rengöringsvänlig glasyr Ifö Clean och godkänd enligt Nordisk kvalitetssäkring.
Sits med lock ingår. Sitthöjd inklusive sits är 33 cm.
Sits med lock ingår. Sitthöjd inklusive sits är 33 cm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
| Art.Nr. | 682001811 |
| Spolande | 4/2 l |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Vit |
| Material | Porslin |
| Serie | Sign |
| Toalettlock | Ja, Mjuksits |
| Typ | Golvstående |
| Vattenlås | S-Lås |
| Djup | 535 mm |
| Höjd | 742 mm |
| Sitthöjd | 300 mm |
| Bredd | 350 mm |
| RSK-nr | 7808489 |
| EAN-nr | 73915112849 |


