Toalettstol Duravit No.1 med Mjukstängande Hårdsits
9 912 kr
5 495 krSpara 45 %Kampanj
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

No.1 med Mjukstängande Hårdsits
5 495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettstol Duravit No.1 är en stilren, golvstående toalett med mjukstängande sits och öppen spolkant (Rimless) för effektiv spolning och enkel rengöring. Levereras i praktisk förpackning.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Toalettstol Duravit No.1 är en stilren, golvstående toalett med mjukstängande sits och öppen spolkant (Rimless) för effektiv spolning och enkel rengöring. Levereras i praktisk förpackning.
Duravits nya, kompletta och stilrena badrumsserie erbjuder en värld av möjligheter. Få en perfekt start på morgonen, och runda av dagen i en lugn och avkopplande miljö, antingen för dig själv eller med dina nära och kära. Med Duravit No 1 är allt optimerat, så att du har de bästa förutsättningarna att bli din egen No.1.
OBS! Avloppsanslutningssats ingår.
Rengöring
Allt som krävs är mildare rengöringsmedel och mjuk trasa eller liknande. Tänk på att rengöring ej får ske med rengöringsmedel som innehåller slipmedel, starka syror, ammoniak eller klorin. Stålull eller Scotch Brite ska heller inte användas.
OBS! Avloppsanslutningssats ingår.
Rengöring
Allt som krävs är mildare rengöringsmedel och mjuk trasa eller liknande. Tänk på att rengöring ej får ske med rengöringsmedel som innehåller slipmedel, starka syror, ammoniak eller klorin. Stålull eller Scotch Brite ska heller inte användas.
Dokument
Recensioner
Mikael Verifierad köpare
för 1 år sedanBra service med installation av toastol till ett rimligt pris.
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | 2182090000K |
| Spolande | 4,5 l |
| Produkttyp | Golvstående |
| Material | Porslin |
| Toalettlock | Ja, Mjukstängande Hårdsits |
| Höjd | 775 mm |
| Spolknapp | Ja |
| Bredd | 365 mm |
| Garanti | 5 år |
| Serie | Duravit No.1 |
| Sitthöjd | 400 mm |
| Djup | 650 mm |
| Vattenlås | S-Lås |
| Färg | Vit |
| Montering | Limmas |
| Väggmonterad | Nej |






