Toalettstol Ifö Silia med Mjuksits
Rek. pris 4 230 kr
2 539 kr
Se priset!
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
gummimanschettGummimanschett Purus 110/90 för Plaströr
61 krmontagepaketInstallationspaket Danalim till Montering av WC-stol
249 kr
Silia med Mjuksits
2 539 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettstol Ifö Silia är en golvstående toalett med dubbelspolning och mjuksits med snabbfästen vilket gör att du med ett enkelt handgrepp kan lyfta bort sitsen vid rengöring. Toaletten har ett dolt S-lås och fästes med skruv. Vattenanslutning på höger sida.
Varumärke
IföBeskrivning
Toalettstol Ifö Silia är en golvstående toalett med dubbelspolning och mjuksits med snabbfästen vilket gör att du med ett enkelt handgrepp kan lyfta bort sitsen vid rengöring. Toaletten har ett dolt S-lås och fästes med skruv. Vattenanslutning på höger sida.
Recensioner
IngelaVerifierad köpare
för 1 år sedanSökte länge efter en toalettstol som inte var så hög i bakkant (ska stå under ett snedtak) och hittade till slut denna hos er och den fungerar jättebra!
Joakim TVerifierad köpare
för 1 år sedanTråkigt att det är skador på produkten och väldigt dålig återkoppling från kundtjänst
Michael SVerifierad köpare
för 1 år sedanPrisvärd toalett, levererad hem på gården.
PerVerifierad köpare
för 1 år sedanBra pris snabb leverans
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
| Art.Nr. | 502.292.00.1 |
| Spolande | 4/2 l |
| Montering | Skruvas |
| Material | Porslin |
| Serie | Silia |
| Toalettlock | Ja, Mjuksits |
| Typ | Golvstående |
| Vattenlås | S-Lås |
| Djup | 650 mm |
| Höjd | 810 mm |
| Sitthöjd | 400 mm |
| Bredd | 355 mm |
| RSK-nr | 7805903 |
| EAN-nr | 4025410629494 |



