Innerdörrskarm Swedoor Clever-LineBxH: 100x200 cm, Vit, S-0502-Y, Tröskelplatta 9 mm, Karmdjup: 147 mm
2 392 kr
2 342 krSänkt pris!
Vald variant
Bredd:
100 cm
Höjd:
200 cm
Djup:
147 mm
Färg:
Vit, S-0502-Y
Tröskel:
Tröskelplatta 9 mm

Clever-Line
BxH: 100x200 cm, Vit, S-0502-Y, Tröskelplatta 9 mm, Karmdjup: 147 mm
2 342 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SwedoorBeskrivning
Karmsidor med snap-in-gångjärn, överstycke och tröskelplatta till Swedoor innerdörrar.
Genom att rama in din nya dörr med en lika ny och fräsch karm skapar du en stilfull helhet. Innerdörrskarmarna har justerbara snap-in-gångjärn för enkel montering.
Information
- Standardkulör vit (NCS 0502Y)
- 5 års garanti
Information
- Standardkulör vit (NCS 0502Y)
- 5 års garanti
Dokument
Recensioner
MagnusVerifierad köpare
för 3 månader sedanSom förväntat, lätt att installera och bra kvalitet.
Maria KVerifierad köpare
för 5 månader sedanÄr även denna gång nöjd med mitt köp hos er!
Egenskaper
| Varumärke | Swedoor |
| Art.Nr. | 03407230 |
| Storlek | 10x20 |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 200 cm |
| Djup | 147 mm |
| Färg | Vit, S-0502-Y |
| Tröskel | Tröskelplatta 9 mm |
| Produkttyp | Innerdörrskarm |
| EAN-nr | 7393993169926 |

