Innerdörrskarm Swedoor Craft EI30/35db Vit100x210, Höger, Karmdjup 93 mm
4 404 kr
3 591 krSpara 18 %Kampanj
Vald variant
Bredd:
100 cm
Höjd:
210 cm
Hängning:
Höger

Craft EI30/35db Vit
100x210, Höger, Karmdjup 93 mm
3 591 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Brand- och ljudklassad massivkarm med tappbärande gångjärn och A-bleck komplett inklusive 25 mm falsad tröskel i ek. Passar enbart till Innerdörrar som är brand och Ljudklassade i Craft Serien.
Varumärke
SwedoorBeskrivning
Brand- och ljudklassad massivkarm med tappbärande gångjärn och A-bleck komplett inklusive 25 mm falsad tröskel i ek. Passar enbart till Innerdörrar som är brand och Ljudklassade i Craft Serien.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Swedoor |
| Art.Nr. | craftei3035-10x21h |
| Hängning | Höger |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 210 cm |
| Utförande | Craft |
| Produkttyp | Karm |
| Serie | Advance-Line |
| Gångjärn | Tappbärande |
| Brandklass | Ei30 |
| Ljudreduktion | 35 dB |
| Färg | Vit |
| Karmdjup | 93 mm |
| NCS-Kulör | S-0502-Y |
