Innerdörrskarm Swedoor NCS-S 0500-NBxHxD:100x210x6,8 cm
1 029 kr
Vald variant
Bredd:
100 cm
Höjd:
210 cm
Djup:
68 mm

NCS-S 0500-N
BxHxD:100x210x6,8 cm
1 029 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SwedoorBeskrivning
Karmsidor med snap-in-gångjärn, överstycke och tröskelplatta till Swedoor innerdörrar.
Genom att rama in din nya dörr med en lika ny och fräsch karm skapar du en stilfull helhet. Innerdörrskarmarna har justerbara snap-in-gångjärn för enkel montering.
Garanti
- 5 år
Garanti
- 5 år
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Swedoor |
| Art.Nr. | 03408720 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 210 cm |
| Typ | Karm |
| Djup | 68 mm |
| NCS-Kulör | S-0500-N |
| EAN-nr | 7393993181393 |

