Innerdörrskarm Swedoor Noble Massiv EI30
fr.2 592 kr
fr.2 111 krSpara 19 %Kampanj
Välj variant

Noble Massiv EI30
2 111 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Brandklassad massivkarm med snap-in-gångjärn och A-bleck komplett inklusive 25 mm falsad tröskel i ek.
Varumärke
SwedoorBeskrivning
Brandklassad massivkarm med snap-in-gångjärn och A-bleck komplett inklusive 25 mm falsad tröskel i ek.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Swedoor |
| Utförande | Massiv |
| Brandklass | Ei30 |
| Karmdjup | 93 mm |
| Gångjärn | Snap-In |
| Serie | Advance-Line |
| Produkttyp | Innerdörrskarm |
| Färg | Furu, Vit, S-0502-Y |
| Höjd | 200, 210 cm |
| Bredd | 70, 80, 90, 100 cm |
| Storlek | 10x20, 10x21, 7x20, 7x21, 8x20, 8x21, 9x20, 9x21 |


