Innerdörrskarm Swedoor Superior Arv Furu
fr.1 344 kr
fr.1 313 krSänkt pris!
Välj variant

Superior Arv Furu
1 313 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Innerdörrskarm Swedoor Superior med snap-in-gångjärn, överstycke och tröskel. Genom att rama in din nya dörr med en lika ny och fräsch karm skapar du en stilfull helhet.
Varumärke
SwedoorBeskrivning
Innerdörrskarm Swedoor Superior med snap-in-gångjärn, överstycke och tröskel. Genom att rama in din nya dörr med en lika ny och fräsch karm skapar du en stilfull helhet.
Information
- Justerbara snap-in-gångjärn för enkel montering.
- Ljuddämpande tätningslist (förmonterad)
- 5 års garanti
- Justerbara snap-in-gångjärn för enkel montering.
- Ljuddämpande tätningslist (förmonterad)
- 5 års garanti
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Swedoor |
| Höjd Modulmått | 200, 210 cm |
| Bredd Modulmått | 70, 80, 90, 100 cm |
| Modell | Arv |
| Produkttyp | Karm |
| Serie | Superior Collection |
| Djup | 9,3, 11,8, 14,7 cm |
| Träslag | Furu |
| Färg | Klarlack, Obehandlad |
