Komplett Karm Br. Johansson VitKarmset Vit, 70x200x6,8 cm
1 291 kr
Vald variant
Bredd:
70 cm
Höjd:
200 cm
Djup:
68 mm
KulörtillvalKulörtillval Br. Johansson NCS S 0500-N För Karmset
878 kr
Vit
Karmset Vit, 70x200x6,8 cm
1 291 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Komplett karm inkl. tröskelplatta till alla Br. Johanssons innerdörrsmodeller. Med snap-in-gångjärn väljer ni själv hängning av dörren vid montering.
Varumärke
Br. JohanssonBeskrivning
Komplett karm inkl. tröskelplatta till alla Br. Johanssons innerdörrsmodeller. Med snap-in-gångjärn väljer ni själv hängning av dörren vid montering.
Egenskaper
| Varumärke | Br. Johansson |
| Art.Nr. | KS68K 0720B |
| Bredd | 70 cm |
| Höjd | 200 cm |
| Djup | 68 mm |
| Utförande | Kvistfri |
| Produkttyp | Karm |
| Vikt | 11 kg |
| Färg | Vit |
| NCS-Kulör | S 0502-Y |
