Nyckelskylt Beslagsboden B894Matt Krom
141 kr
Se priset!

B894
Matt Krom
141 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Nyckelskylt i olika färger från Beslagsboden.
Recensioner
AnnieVerifierad köpare
för 6 år sedanBra och snygg produkt.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | B894KM |
| Färg | Mattborstad Krom |
| Diameter | 46 mm |
| Höjd | 220 mm |
| Typ | Nyckelskylt |
| Djup | 7 mm |
| EAN-nr | 7391447031539 |

