Överstycke Br. Johansson med Tätning Vit
fr.245 kr
Se priset!
Välj variant
med Tätning Vit
245 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Överstycke med tätningslist till innerdörr. Samma överstycke som ingår i komplett karmset. Ingår även till vissa institutionsdörrar.
Varumärke
Br. JohanssonBeskrivning
Överstycke med tätningslist till innerdörr. Samma överstycke som ingår i komplett karmset. Ingår även till vissa institutionsdörrar.
Egenskaper
| Varumärke | Br. Johansson |
| Färg | Vit |
| Bredd | 70, 80, 90, 100 cm |
| Vikt | 2 kg |
| Typ | Överstycke |
| Utförande | Kvistfri |
| NCS-Kulör | S 0502-Y |
| Djup | 92, 118 mm |