Skjutdörrskarm Br. Johansson Obehandlad FuruBxHxD: 100x210x9,5 cm, Obehandlad Furu
3 474 kr
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Vald variant
Bredd:
100 cm
Djup:
95 mm

Obehandlad Furu
BxHxD: 100x210x9,5 cm, Obehandlad Furu
3 474 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Br. JohanssonBeskrivning
Är dörren i vägen så fort ni öppnar den? Välj en infälld skjutdörr med pocketkarm!
Med en pocketkarm skjuter ni enkelt undan dörren, som försvinner in i väggen, när ni öppnar. Alla Br. Johanssons innerdörrsmodeller går att få som skjutdörrar. Med ett hakregellås går dörren att låsa och kan då även användas som toalettdörr.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Br. Johansson |
| Art.Nr. | 15514 |
| Bredd | 100 cm |
| Djup | 95 mm |
| Produkttyp | Skjutdörrskarm |
| Höjd | 210 cm |
| Vikt | 15 kg |
| Färg | Obehandlad Furu |


