Skjutdörrsskål HOPPE 499
fr.211 kr
Välj variant

499
211 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skjutdörrsskål HOPPE 499 för invändiga skjutdörrar som passar håldiameter 40 mm, par. Det uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig.
Varumärke
HOPPEBeskrivning
Skjutdörrsskål HOPPE 499 för invändiga skjutdörrar som passar håldiameter 40 mm, par. Det uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig.
Egenskaper
| Varumärke | HOPPE |
| Färg | F1 Alu. silver, F9 Rostfri Nyans |
| Längd | 50 mm |
| Material | Aluminium |
| Höjd | 10 mm |
| Typ | Skjutdörrsskål |
| Utförande | Invändig |
| Djup | 50 mm |
