Täckskyltsats HOPPE 4265
fr.455 kr
Välj variant

4265
455 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Täckskyltsats HOPPE 4265 är en täckskylt för modullåskista. Blind båda sidor. Det uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig.
Varumärke
HOPPEBeskrivning
Täckskyltsats HOPPE 4265 är en täckskylt för modullåskista. Blind båda sidor. Det uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig.
Egenskaper
| Varumärke | HOPPE |
| Färg | F1 Alu. silver, F69 Rostfri, F9 Rostfri Nyans |
| Längd | 80 mm |
| Material | Aluminium, Rostfritt |
| Höjd | 20 mm |
| Typ | Täckskyltsats |
| Djup | 80 mm |
| Antal | 80 st/frp |
| Ytbehandling | Aluminium, Stål |
