Toavred Beslagsboden B896Matt Krom
198 kr
Se priset!

B896
Matt Krom
198 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Toavred i olika färger från Beslagsboden.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | B896KM |
| Färg | Mattborstad Krom |
| Bredd | 46 mm |
| Höjd | 220 mm |
| Typ | Toavred |
| Djup | 7 mm |
| EAN-nr | 7391447031546 |

