Wc-beslag Habo Selection TS 1Blästrad mässing
Rek. pris 503 kr
364 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Glasblåst Mässing
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Designat WC-beslag från Habo. Levereras med skruv för genomgående fastsättning. Passar till dörrtjocklek 38-42 mm. Designat av Thomas Sandell.
Varumärke
Habo SelectionBeskrivning
Designat WC-beslag från Habo. Levereras med skruv för genomgående fastsättning. Passar till dörrtjocklek 38-42 mm. Designat av Thomas Sandell.
Egenskaper
| Varumärke | Habo Selection |
| Art.Nr. | 18708 |
| Färg | Glasblåst Mässing |
| Höjd | 35 mm |
| Längd | 30 mm |
| Bredd | 15 mm |
| Material | Mässing |
| Serie | TS |
| Antal/frp | 1 |
| Produkttyp | Wc-beslag |
| EAN-nr | 7317900187087 |

