Ytterdörrhandtag Beslagsboden B154M
399 kr
Se priset!

B154M
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Ytterdörrhandtag från Beslagsboden. Borstad krom.
Specifikationer
- Grepplängd: 128 mm
- Rosettens diameter: 52 mm
- Genomgående skruvar
- Dubbel returfjäder
- Cylinder till trycke: B197KM, B730KM, B731KM, B732KM
- Grepplängd: 128 mm
- Rosettens diameter: 52 mm
- Genomgående skruvar
- Dubbel returfjäder
- Cylinder till trycke: B197KM, B730KM, B731KM, B732KM
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | B154M |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Borstat Krom |
| Typ | Ytterdörrhandtag |
| Djup | 78 mm |
| Diameter | 52 mm |
| Passande Dörrtjocklek | 40-80 mm |
| Längd | 140 mm |
| EAN-nr | 7391447081619 |

