Ytterdörrhandtag Habo Bonn Borstad Krom
Rek. pris 658 kr
370 kr
Se priset!

Bonn Borstad Krom
370 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
HaboBeskrivning
Passar till dörrtjocklek 38-70 mm.
Dörrhandtag av mässing med returfjäder. Utsprång 67 mm.
Vid köp av 1st ingår ett par med handtag för att beslå en dörr.
Vid köp av 1st ingår ett par med handtag för att beslå en dörr.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 13258 |
| Ytbehandling | Borstad Krom |
| Färg | Borstat Krom |
| Detaljer | 1st innehåller 1 par |
| Material | Mässing |
| Typ | Ytterdörrhandtag |
| Djup | 67 mm |
| Passande Dörrtjocklek | 38-70 mm |
| Längd | 125 mm |
| EAN-nr | 7317900132582 |


