Kallförrådsdörr Swedoor I40G
fr.3 806 kr
fr.3 560 krSänkt pris!
Välj variant

I40G
3 560 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Swedoors förrådsdörrar har mycket enkel isolering och bör endast användas för ouppvärmda utrymmen med liten eller ingen temperaturskillnad mellan inne och ute. Dörrarna är beklädda med klassisk furu, som måste behandlas före montering. Förrådsdörrarna levereras alltid monterade i karm.
Varumärke
SwedoorBeskrivning
Swedoors förrådsdörrar har mycket enkel isolering och bör endast användas för ouppvärmda utrymmen med liten eller ingen temperaturskillnad mellan inne och ute. Dörrarna är beklädda med klassisk furu, som måste behandlas före montering. Förrådsdörrarna levereras alltid monterade i karm.
Information
Karm: Obehandlad 105mm furukarm
2st blanka Tappbärande gångjärn, justerbara i höjdled (3248) med bakkantssäkring.
Karm: Obehandlad 105mm furukarm
2st blanka Tappbärande gångjärn, justerbara i höjdled (3248) med bakkantssäkring.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Swedoor |
| Bredd Modulmått | 80, 90 cm |
| Höjd Modulmått | 190, 200 cm |
| Hängning | Höger, Vänster |
| Produkttyp | Enkeldörr |
| Tjocklek | 47 mm |
| Tröskel | 105 mm |
| Serie | Clever-Line |
| Gångjärn | Tappbärande |
| Färg | Obehandlad Furu |
| Glas | Ja |
| Karmdjup | 105 mm |
| Handtag & Cylinder | Nej |
| Låskista | Assa 565 |
| Storlek | 8x19, 9x20 |
