Överljus Kaski KYI
fr.7 920 kr
Välj variant

KYI
7 920 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Överljus KYI från Kaski är ett praktiskt och trevligt komplement som utökar ljusinsläppet runt ytterdörren och ger entrén en luftigare känsla, utan att tumma på isoleringsförmågan. Överljuset har samma karmkonstruktion och fyllning som i matchande ytterdörr. Överljusen är vita som standard men går att få i andra kulörer.
Varumärke
KaskiBeskrivning
Överljus KYI från Kaski är ett praktiskt och trevligt komplement som utökar ljusinsläppet runt ytterdörren och ger entrén en luftigare känsla, utan att tumma på isoleringsförmågan. Överljuset har samma karmkonstruktion och fyllning som i matchande ytterdörr. Överljusen är vita som standard men går att få i andra kulörer.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Kaski |
| Bredd Modulmått | 90, 100 cm |
| Höjd Modulmått | 20, 30 cm |
| Färg | S-0502-Y, Vit, S-1502-Y50R, Grå, S-2040-Y20R, Gul, S-4050-R, Röd, S-5020-G70Y, Grön, S-6000-N, Mörkgrå, S-6020-B, Blå |
| Produkttyp | Överljus |
| Glas | Ja |
| Karmdjup | 115 mm |
| Glastyp | Klarglas |
| U-Värde | 1 |
| Storlek | 10x2, 10x3, 9x2, 9x3 |
| NCS-Kulör | S-0502-Y, S-1502-Y50R, S-2040-Y20R, S-4050-R, S-5020-G70Y, S-6000-N, S-6020-B |
