Batteri Japcell JC123R CR123 Uppladdningsbart Inkl. USB-C-Laddkabel
119 kr
97 krSpara 18 %Kampanj

JC123R CR123 Uppladdningsbart Inkl. USB-C-Laddkabel
97 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Japcell JC123R - CR123 Uppladdningsbart 3.7 V Li-ion-batteri 820 mAh inkl. USB-C laddningskabel. Dessa batterier lämpar sig särskilt bra för kameror på grund av sin något högre spänning. Batteriet har skydd mot överladdning, urladdning, kortslutning och överdriven strömförbrukning.
Varumärke
JapcellBeskrivning
Japcell JC123R - CR123 Uppladdningsbart 3.7 V Li-ion-batteri 820 mAh inkl. USB-C laddningskabel. Dessa batterier lämpar sig särskilt bra för kameror på grund av sin något högre spänning. Batteriet har skydd mot överladdning, urladdning, kortslutning och överdriven strömförbrukning.
OBS! Batteriet kan bara laddas med en USB-C-kabel, som medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Japcell |
| Art.Nr. | 100019337 |
| Produkttyp | Batteri |
| Spänning | 3,7 V |
| Höjd | 20 mm |
| Längd | 36 mm |
| Vikt | 0,017 kg |
| Bredd | 17 mm |
| EAN-nr | 5710927052130 |

