Batteriladdare Victron Blue Smart IP22
fr.1 835 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Blue Smart IP22
1 835 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
VictronBeskrivning
Effektiv laddare som hjälper dig att ladda dina solenergibatterier med elverk.
Egenskaper
| Varumärke | Victron |
| IP-Klassning | IP22 |
| Produkttyp | Batteriladdare |
| Färg | Blå |
| Djup | 6,5 cm |
| Höjd | 23,5 cm |
| Bredd | 10,8 cm |
| Utförande | 12/20(3)230V 7/7, 12/30(3)230V 7/7, 24/16(1)230V 7/7 |
| Vikt | 0,9, 1,3 kg |
| Spänning | 12, 24 V |
| Laddström | 16, 2, 3 |

