Batteriladdare Victron Blue Smart IP65
fr.1 630 kr
fr.1 405 krSpara 14 %Kampanj
Välj variant

Blue Smart IP65
1 405 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En högeffektiv laddare som passar perfekt för att ladda solenergibatterier med hjälp av ett elverk. Laddaren är utrustad med inbyggd Bluetooth, vilket gör det möjligt att övervaka laddarens information direkt på din smartphone, surfplatta eller dator.
Varumärke
VictronBeskrivning
En högeffektiv laddare som passar perfekt för att ladda solenergibatterier med hjälp av ett elverk. Laddaren är utrustad med inbyggd Bluetooth, vilket gör det möjligt att övervaka laddarens information direkt på din smartphone, surfplatta eller dator.
Egenskaper
| Varumärke | Victron |
| IP-Klassning | IP65 |
| Produkttyp | Batteriladdare |
| Färg | Svart |
| Spänning | 12 V |
| Utförande | 12/10(1)230V 7/17, 12/25(1)230V 7/17 |
| Djup | 19, 24 cm |
| Höjd | 6, 7,5 cm |
| Bredd | 14, 10,5 cm |
| Vikt | 0,93, 1,91 kg |
| Laddström | 1, 25 |
