Batteriladdare Victron Phoenix Smart IP43 12/50(1+1) 230V
5 907 kr
4 691 krSpara 21 %Kampanj

Phoenix Smart IP43 12/50(1+1) 230V
4 691 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
VictronBeskrivning
Anpassningsbar 4-stegs laddningskarakterisktik.
Denna avancerade batterimonitor erbjuder enkel avläsning och noggrann information om batteriets tillstånd, inklusive larm vid urladdning. Den är användarvänlig och lättläst, även i mörker, med en öppen brytare för spänningsalarm. Med en kabel på 10 meter mellan shunt och displayen ger BMV 700 full översikt över batteriets status och livslängd. Den har även en kommunikationsport för fjärrövervakning och erbjuder detaljerad avläsningsinformation som batterispänning, ström, förbrukade amperetimmar, batteritillstånd och återstående tid tills batteriet är tomt.
Egenskaper
| Varumärke | Victron |
| Art.Nr. | 103530 |
| IP-Klassning | IP43 |
| Produkttyp | Batteriladdare |
| Färg | Blå |
| Djup | 10 cm |
| Höjd | 18 cm |
| Bredd | 24,9 cm |
| Vikt | 3,7 kg |
| Laddström | 5 |
| EAN-nr | 8719076041627 |

