Batteriövervakare Victron SmartShunt
fr.841 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

SmartShunt
841 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Smartshunt är en allt-i-ett batteriövervakare som använder din telefon som display. Anslut den till VictronConnect-appen via Bluetooth för att enkelt övervaka batteriets status, laddningstid och annan relevant information.
Varumärke
VictronBeskrivning
Smartshunt är en allt-i-ett batteriövervakare som använder din telefon som display. Anslut den till VictronConnect-appen via Bluetooth för att enkelt övervaka batteriets status, laddningstid och annan relevant information.
Egenskaper
| Varumärke | Victron |
| Produkttyp | Tillbehör solcellsbatteri |
| IP-Klassning | IP21, IP65 |
| Färg | Blå, Flerfärgad, Grå, Svart |
| Laddström | 1000, 2000, 300, 500 |
| Djup | 10, 12, 5,4, 6,5, 7,5 cm |
| Höjd | 3,8, 4,4, 4,6, 6,8, 7,3 cm |
| Bredd | 12, 4,4, 16,5, 16,8 cm |
| Vikt | 1, 2, 0,42, 1,22, 2,22, 0,235, 0,324 kg |
| Effekt | 1 mA |
