Batteriskydd Victron BatteryProtect
fr.450 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

BatteryProtect
450 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Batteriskydd som avlägsnar batteriet från onödig belastning som kan skada batteriet om det är påväg att ladda ur eller inte har tillräcklig kapacitet för att orka starta motorn.
Varumärke
VictronBeskrivning
Batteriskydd som avlägsnar batteriet från onödig belastning som kan skada batteriet om det är påväg att ladda ur eller inte har tillräcklig kapacitet för att orka starta motorn.
Egenskaper
| Varumärke | Victron |
| IP-Klassning | IP67 |
| Produkttyp | Batteriskydd |
| Färg | Blå |
| Utförande | 12/24V-100A, 12/24V-220A, 12/24V-65A, 48V-100A |
| Djup | 4, 4,5 cm |
| Höjd | 6, 10, 4,7 cm |
| Bredd | 12, 16, 10,5 cm |
| Vikt | 0,5, 0,8, 0,205, 0,912 kg |
