Batteriskydd Victron Smart BatteryProtect
fr.657 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Smart BatteryProtect
657 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Smart BatteryProtect är utformat för att avbryta strömmen till icke-väsentliga förbrukare från batteriet för att förhindra fullständig urladdning, vilket kan skada batteriet, eller när det inte finns tillräckligt med ström för att starta t.ex. en startmotor.
Varumärke
VictronBeskrivning
Smart BatteryProtect är utformat för att avbryta strömmen till icke-väsentliga förbrukare från batteriet för att förhindra fullständig urladdning, vilket kan skada batteriet, eller när det inte finns tillräckligt med ström för att starta t.ex. en startmotor.
Egenskaper
| Varumärke | Victron |
| IP-Klassning | IP67 |
| Produkttyp | Tillbehör batteri |
| Färg | Blå |
| Djup | 4, 5, 1,2, 4,5 cm |
| Höjd | 4, 10, 11, 3,5 cm |
| Bredd | 12, 13, 7,5, 16,3 cm |
| Vikt | 0,5, 0,8, 0,205, 0,912 kg |
