DC/DC-laddare Victron Orion-Tr Smart isolerad/oisolerad
fr.1 875 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Orion-Tr Smart isolerad/oisolerad
1 875 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Orion-Tr Smart DC-DC-laddare är en avancerad, adaptiv 3-stegs laddningsenhet med inbyggd Bluetooth för smidig övervakning.
Varumärke
VictronBeskrivning
Orion-Tr Smart DC-DC-laddare är en avancerad, adaptiv 3-stegs laddningsenhet med inbyggd Bluetooth för smidig övervakning.
Egenskaper
| Varumärke | Victron |
| IP-Klassning | IP43 |
| Produkttyp | Laddare |
| Färg | Blå |
| Höjd | 13 cm |
| Utförande | 12/12-18A (220W) isolerad, 12/12-30A (360W) isolerad, 12/12-30A (360W) oisolerad, 12/24-10A (240W) isolerad, 24/12-20A (240W) isolerad, 24/12-30A (360W) isolerad, 24/12-30A (360W) oisolerad |
| Djup | 7, 8 cm |
| Bredd | 20, 18,5, 18,6 cm |
| Vikt | 1,3, 1,8 kg |
| Effekt/prestanda | 22, 24, 36 W |
| Spänning | 12, 17, 35 V |
| Laddström | 3 |
