Kontroll Victron Skylla-i Control GX (Right Angle RJ45)
1 644 kr
1 593 krSänkt pris!

Skylla-i Control GX (Right Angle RJ45)
1 593 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
VictronBeskrivning
Möjliggör att kunna justera laddningsströmmen och följa systemets status.
Egenskaper
| Varumärke | Victron |
| Art.Nr. | 103537 |
| Produkttyp | Tillbehör solcellsbatteri |
| Färg | Svart |
| Djup | 2,5 cm |
| Höjd | 6,5 cm |
| Bredd | 11,5 cm |
| Vikt | 0,065 kg |
| EAN-nr | 8719076024316 |

