Säkring Victron CNN 325A/80V till Lynx Shunt
721 kr
601 krSpara 17 %Kampanj

CNN 325A/80V till Lynx Shunt
601 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
VictronBeskrivning
Säkring CNN 325/80A till Lynx shunt.
Egenskaper
| Varumärke | Victron |
| Art.Nr. | 103593 |
| Produkttyp | Tillbehör solcellsbatteri |
| Färg | Grön |
| Djup | 0,5 cm |
| Höjd | 6,5 cm |
| Bredd | 2 cm |
| Vikt | 0,058 kg |
| EAN-nr | 8719076021940 |

