Säkringshållare Victron För MIDI-säkring
156 kr
112 krSpara 28 %Kampanj

För MIDI-säkring
112 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
VictronBeskrivning
Säkringshållare för MIDI-säkringar.
Egenskaper
| Varumärke | Victron |
| Art.Nr. | 103673 |
| Produkttyp | Tillbehör solcellsbatteri |
| Färg | Svart |
| Djup | 2,5 cm |
| Höjd | 2,5 cm |
| Bredd | 5 cm |
| Vikt | 0,024 kg |
| EAN-nr | 8719076021681 |

