Strömkabel Victron VE.Can Power Cable
417 kr
375 krSpara 10 %Kampanj

VE.Can Power Cable
375 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
VictronBeskrivning
Strömkabeln behövs när CAN-bussen inte får ström från en Skylla-I eller en MPPT.
Egenskaper
| Varumärke | Victron |
| Art.Nr. | 103409 |
| Produkttyp | Tillbehör solcellsbatteri |
| Färg | Vit |
| Djup | 2 cm |
| Höjd | 4 cm |
| Bredd | 7 cm |
| Vikt | 0,065 kg |
| EAN-nr | 8719076033929 |

