Väggmontering Victron Till GX Touch 50
225 kr
187 krSpara 17 %Kampanj

Till GX Touch 50
187 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
VictronBeskrivning
Väggmonteringstillbehör till GX Touch. Kräver inga borrhål utan monteras endast med tre skruvar.
Egenskaper
| Varumärke | Victron |
| Art.Nr. | 158146 |
| Produkttyp | Tillbehör solcellsbatteri |
| Färg | Svart |
| Djup | 2 cm |
| Höjd | 9 cm |
| Bredd | 13 cm |
| Vikt | 0,12 kg |
| EAN-nr | 8719076054078 |

