Centrumlock Elko 3xKeystone RS Renvit
190 kr
119 krSpara 37 %Kampanj

3xKeystone RS Renvit
119 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-04
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ElkoBeskrivning
Lock från Elko.
Centrumlock 3xKeystone komplett med ram och två blindlock.
Egenskaper
| Varumärke | Elko |
| Art.Nr. | EKO30159 |
| Bredd | 84 mm |
| Vikt | 0,02 kg |
| Höjd | 84 mm |
| Serie | RS Renvit |
| Typ | Lock |
| IP-Klassning | IP20 |
| EAN-nr | 7020160301598 |


