Dimmer Beslag Design LED kontroll C5AD Dali/Push
939 kr

LED kontroll C5AD Dali/Push
939 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Liten kompakt enhet som enkelt omvandlar vanliga standarddrivdon för LED till att användas med återfjädrande tryckströmbrytare, push-dimmer (230V) eller DALI-signal. Maxkapacitet 60W (12V), 120W (24V).
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Liten kompakt enhet som enkelt omvandlar vanliga standarddrivdon för LED till att användas med återfjädrande tryckströmbrytare, push-dimmer (230V) eller DALI-signal. Maxkapacitet 60W (12V), 120W (24V).
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 971195-11 |
| Färg | Grå |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Typ | Dimmer |
| Djup | 18 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 42 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,04 kg |
| Bredd | 116 mm |
| EAN-nr | 7316180012607 |

