Förhöjningsram Elko 35 mm RSRenvit, 3-fack
Rek. pris 153 kr
91 kr
Se priset!
Vald variant
Utförande:
3-fack

35 mm RS
Renvit, 3-fack
91 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Förhöjningsram av halogenfri termoplast för infällda strömställare, kombinationsuttag och svagströmsapparater m.m. när utanpåliggande montage önskas. Levereras komplett med bottenplatta. Som tillbehör finns dragavlastare, E18 414 99.
Varumärke
ElkoBeskrivning
Förhöjningsram av halogenfri termoplast för infällda strömställare, kombinationsuttag och svagströmsapparater m.m. när utanpåliggande montage önskas. Levereras komplett med bottenplatta. Som tillbehör finns dragavlastare, E18 414 99.
Egenskaper
| Varumärke | Elko |
| Art.Nr. | EKO30193 |
| Färg | Vit |
| Utförande | 3-fack |
| Höjd | 226 mm |
| Antal Fack | 3 st |
| Vikt | 0,03 kg |
| Tillverkarens Art.Nr. | EKO30193 |
| Montering | Utanpåliggande |
| Anslutning | Skruv |
| Djup | 35 mm |
| IP-Klassning | IP21 |
| Material | Plast |
| Serie | RS |
| Produkttyp | Ram |
| Bredd | 84 mm |
| EAN-nr | 7020160301932 |

