Förhöjningsram Elko Plus 1-Fack 20 mmSvart
97 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart

Plus 1-Fack 20 mm
Svart
97 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Förhöjningsram av halogenfri termoplast från Elko. För infällda strömställare, uttag och svagströmsapparater m.m. när utanpåliggande montage önskas. Levereras komplett med bottenplatta. Som tillbehör finns dragavlastare, E18 414 99.
Varumärke
ElkoBeskrivning
Förhöjningsram av halogenfri termoplast från Elko. För infällda strömställare, uttag och svagströmsapparater m.m. när utanpåliggande montage önskas. Levereras komplett med bottenplatta. Som tillbehör finns dragavlastare, E18 414 99.
Egenskaper
| Varumärke | Elko |
| Art.Nr. | EKO04589 |
| Färg | Svart |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 86 mm |
| Bredd | 86 mm |
| Utförande | 1-Fack |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Termoplast Halogenfri |
| Serie | Plus |
| Antal Fack | 1 st |
| Typ | Förhöjningsram |
| EAN-nr | 7020160458902 |
