Högtalarkontakt Elko Keystone
39 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Högtalarkontakt med hålbild för keystone snäpps fast i panel eller uttag. Högtalarkontakten har skruvkoppling på baksidan och snabbkontakter på framsidan. Max ledardiameter 1,5 mm2.
Varumärke
ElkoBeskrivning
Högtalarkontakt med hålbild för keystone snäpps fast i panel eller uttag. Högtalarkontakten har skruvkoppling på baksidan och snabbkontakter på framsidan. Max ledardiameter 1,5 mm2.
Egenskaper
| Varumärke | Elko |
| Art.Nr. | EKO05504 |
| Anslutning | Skruv |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 120 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Termoplast Halogenfri |
| Inbyggnadsdjup | 15 mm |
| Serie | RS/Plus |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Bredd | 75 mm |
| EAN-nr | 7020160550408 |
