Kombiram Elko Plus 2-Vägsuttag 1-Fack
Rek. pris 86 kr
fr.43 kr
Se priset!
Välj variant

Plus 2-Vägsuttag 1-Fack
43 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Kombinationsramar av halogenfri termoplast för infällda 2-vägsuttag i Plus-serien. Vid montage mellan två ramar är c/c måttet 85 mm.
Varumärke
ElkoBeskrivning
Kombinationsramar av halogenfri termoplast för infällda 2-vägsuttag i Plus-serien. Vid montage mellan två ramar är c/c måttet 85 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Elko |
| Färg | Fjällvit, Svart |
| Bredd | 86 mm |
| Höjd | 107 mm |
| Serie | Plus |
| Typ | Ram |
| Utförande | 1-Fack |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Termoplast Halogenfri |
| Djup | 10 mm |
