Kopplingsdosa Schneider Electric Renova utan PlintSvart
Rek. pris 926 kr
177 kr
159 krSpara 10 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart

Renova utan Plint
Svart
159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Renova utanpåliggande Kulodosa från Schneider Electrics utan plint.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Art.Nr. | WDE011360 |
| Färg | Svart |
| Djup | 36 mm |
| Djup | 36 cm |
| Diameter | 83 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Plast |
| Serie | Renova |
| Produkttyp | Kopplingsdosa |
| EAN-nr | 3606480698323 |

