Ljussignal Elko Grön RS Renvit
Rek. pris 966 kr
579 kr
Se priset!

Grön RS Renvit
579 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ElkoBeskrivning
Markeringsljus skruv för utanpåliggande montage med grönt ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Elko |
| Art.Nr. | EKO07687 |
| Färg | Renvit |
| Bredd | 71 mm |
| Vikt | 0,07 kg |
| Höjd | 84 mm |
| Serie | RS Renvit |
| Typ | Ljussignal |
| Anslutning | Skruv |
| IP-Klassning | IP21 |
| Djup | 37 mm |
| EAN-nr | 7020160768704 |


