Ljussignal Elko RS16/ML Röd
Rek. pris 903 kr
489 kr
Se priset!

RS16/ML Röd
489 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ElkoBeskrivning
Markeringsljus från Elko.
Renvit RS skruv för infällt montage med rött ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Elko |
| Art.Nr. | EKO30138 |
| Färg | Renvit |
| Bredd | 82 mm |
| Vikt | 0,07 kg |
| Höjd | 82 mm |
| Serie | RS Renvit |
| Typ | Ljussignal |
| Anslutning | Skruv |
| IP-Klassning | IP20 |
| Djup | 17 mm |
| EAN-nr | 7020160301383 |


