Säkerhetstimer Capidi 1-4 tim USB 3,4A
Rek. pris 354 kr
290 kr
Se priset!

1-4 tim USB 3,4A
290 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Säkerhetstimer Capidi är ett ultrakompakt USB timer för vägguttag som slår av strömmen efter 1-4 timmar. Den laddar både mobiler och surfplattor.
Varumärke
CapidiBeskrivning
Säkerhetstimer Capidi är ett ultrakompakt USB timer för vägguttag som slår av strömmen efter 1-4 timmar. Den laddar både mobiler och surfplattor.
Tiden illustreras med lysdioder runt uttaget. Den timma som är aktivt blinkar, övriga som ska kopplas in lyser med fast sken och de som är passerade är släckta. Därmed minskas risken för överhettning och brand. Timern har 2 stycken USB portar, är säker och CE-godkänd.
Dokument
Recensioner
Lars TVerifierad köpare
för 2 år sedanUtmärkt produkt. Laddar min mobil från 20-80% på en timme och stänger sedan av. Känns tryggt och säkert när man som jag laddar mobilen på natten.
+ Lätt att använda
Egenskaper
| Varumärke | Capidi |
| Art.Nr. | 4000018842 |
| Montering | Utanpåliggande |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 78 mm |
| Effekt | 2300 W |
| Timerfunktion | Nej |
| Bredd | 55 mm |
| EAN-nr | 7391421328877 |

