Sektionströmbrytare Schneider Electric Exxact 0-1-2-3
Rek. pris 2 412 kr
676 kr
Se priset!

Exxact 0-1-2-3
676 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Exxact 2-pol Sektionsströmställare 0-1-2-3 från Schneider Electrics, låsbart vred, skruvanslutning, för infällt montage i apparatdosa c/c 60mm. För utvändigt montage används dosa 35mm. Kompletteras med valfri Exxact-ram.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Exxact 2-pol Sektionsströmställare 0-1-2-3 från Schneider Electrics, låsbart vred, skruvanslutning, för infällt montage i apparatdosa c/c 60mm. För utvändigt montage används dosa 35mm. Kompletteras med valfri Exxact-ram.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Art.Nr. | WDE002218 |
| Montering | Infälld |
| Färg | Vit |
| Anslutning | Skruvanslutning |
| Utförande | 1-pol 0-1-2-3 |
| Material | Plast |
| Serie | Exxact |
| Typ | Strömbrytare |
| Djup | 70 mm |
| Höjd | 71 mm |
| Bredd | 71 mm |
| EAN-nr | 3606480202735 |
