Strömbrytare Elko 1-Pol IP55 RS Renvit
307 kr
199 krSpara 35 %Kampanj

1-Pol IP55 RS Renvit
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ElkoBeskrivning
Strömbrytare från Elko.
Information
- Strömställare 1-pol med ljus skruvanslutning, för utanpåliggande montage
- 16A 250V
- Lysrörslast 10A
- IP55
- Renvit
- Strömställare 1-pol med ljus skruvanslutning, för utanpåliggande montage
- 16A 250V
- Lysrörslast 10A
- IP55
- Renvit
Egenskaper
| Varumärke | Elko |
| Art.Nr. | EKO07465 |
| Färg | Renvit |
| Bredd | 67 mm |
| Vikt | 0,552 kg |
| Höjd | 82 mm |
| Serie | RS Renvit |
| Typ | Strömbrytare |
| Anslutning | Skruv |
| Utförande | 1-Pol |
| IP-Klassning | IP55 |
| Djup | 37 mm |
| EAN-nr | 7020160746504 |


