Vägguttag Elko 2-Vägs Infällt RS RenvitMed jord
Rek. pris 370 kr
175 kr
Se priset!
Vald variant
Jordad:
Ja

2-Vägs Infällt RS Renvit
Med jord
175 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
ElkoBeskrivning
Vägguttag från Elko.
Uttag 2-vägs 16A 250V med skruvanslutning infällt.
Egenskaper
| Varumärke | Elko |
| Art.Nr. | EKO07565 |
| Anslutning | Skruv |
| Serie | RS Renvit |
| Typ | Vägguttag |
| Jordad | Ja |
| Djup | 44 mm |
| Höjd | 84 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Vikt | 0,1 kg |
| Bredd | 84 mm |
| EAN-nr | 7020160756503 |

