Vägguttag Elko 2-Vägs Infällt RS RenvitUtan jord
Rek. pris 234 kr
139 kr
Se priset!
Vald variant
Jordad:
Nej

2-Vägs Infällt RS Renvit
Utan jord
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ElkoBeskrivning
Vägguttag från Elko.
Uttag 2-vägs 16A 250V med skruvanslutning infällt.
Egenskaper
| Varumärke | Elko |
| Art.Nr. | EKO07564 |
| Jordad | Nej |
| Djup | 44 mm |
| Höjd | 84 mm |
| Vikt | 0,1 kg |
| Bredd | 84 mm |
| Anslutning | Skruv |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | RS Renvit |
| Typ | Vägguttag |
| EAN-nr | 7020160756404 |

