Vägguttag Elko 3-Vägs Euro Infällt RS Renvit
Rek. pris 266 kr
159 kr
Se priset!

3-Vägs Euro Infällt RS Renvit
159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ElkoBeskrivning
Vägguttag från Elko.
Uttag 3-vägs 16A 250V, infällt för eurostickpropp, 2,5A.
Egenskaper
| Varumärke | Elko |
| Art.Nr. | EKO30130 |
| Bredd | 84 mm |
| Vikt | 0,09 kg |
| Höjd | 84 mm |
| Serie | RS Renvit |
| Typ | Vägguttag |
| Anslutning | Skruv |
| IP-Klassning | IP20 |
| Djup | 38,5 mm |
| Jordad | Nej |
| EAN-nr | 7020160301307 |


