Vägguttag Elko 6+2-Vägs RS Renvit
Rek. pris 600 kr
336 kr
Se priset!

6+2-Vägs RS Renvit
336 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-10
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ElkoBeskrivning
Vägguttag från Elko.
Uttag 6+2-vägs 16A 250V med skruvanslutning utanpåliggande IP21.
Egenskaper
| Varumärke | Elko |
| Art.Nr. | EKO07482 |
| Bredd | 115 mm |
| Vikt | 0,3 kg |
| Höjd | 126 mm |
| Serie | RS Renvit |
| Typ | Vägguttag |
| Anslutning | Skruv |
| IP-Klassning | IP20 |
| Djup | 43 mm |
| Jordad | Ja |
| EAN-nr | 7020160748201 |


