Vägguttag Elko Plus 2-Vägs DUO
Rek. pris 221 kr
fr.126 kr
Se priset!
Välj variant

Plus 2-Vägs DUO
126 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägguttag från Elko. Sockel, centrumplatta och ram av halogenfri termoplast. Dubbla anslutningar per fas. Snabbanslutning. Säkerhetsuttag. Fästskruvavstånd, 60 mm. Levereras utan fästklor.
Varumärke
ElkoBeskrivning
Vägguttag från Elko. Sockel, centrumplatta och ram av halogenfri termoplast. Dubbla anslutningar per fas. Snabbanslutning. Säkerhetsuttag. Fästskruvavstånd, 60 mm. Levereras utan fästklor.
Egenskaper
| Varumärke | Elko |
| Färg | Fjällvit |
| Bredd | 107 mm |
| Höjd | 157 mm |
| Serie | Plus |
| Typ | Vägguttag |
| Montering | Infällnad |
| Anslutning | DUO |
| Utförande | 2-Vägs |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Termoplast Halogenfri |
| Djup | 46 mm |
| Inbyggnadsdjup | 26 mm |
| Dimbar | Nej, Ja |
